Markowska Make-up

Usprawniona Współpraca z Markowska MakeUp

Moje Drogie chciałabym podziękować Wam za zaufanie jakim mnie darzycie :) Wasze powroty do mnie i polecenia są dla mnie bardzo ważne i radują moje serce. To dzięki Wam, ja idę dalej przed siebie. To dzięki Wam mam coraz mniej czasu i więcej satysfakcji. Dlatego postanowiłam usprawnić Nasza współpracę. Będzie mi bardzo miło jeżeli to przeczytacie <3

1. Makijaże wykonuje najczęściej w Salonie lub po wcześniejszym uzgodnieniu dojeżdżam do klientek – szczególnie w dniu ślubu

2. Makijaże Ślubne Próbne najczęściej wykonuje w Salonie – pn-pt. Na makijaże próbne Zapraszam najpóźniej 3 tyg przed datą planowanego Ślubu. ( mamy wtedy czas zadbać także o kondycje skóry oraz wygląd brwi). Jeśli Panna Młoda decyduje się na przedślubne zabiegi ustalamy harmonogram by w Dniu Ślubu błyszczała a makijaż wyglądał olśniewająco na odpowiednio przygotowanej twarzy a szyja oraz dekolt wyglądały idealnie. Panny Młode mogą skorzystać z moich usług podczas sesji narzeczeńskich oraz poślubnych z rabatem. Nie wykonuje makijażu ślubnego bez próby ( Wasza skóra nawet na sprawdzone kosmetyki może reagować w różny sposób. Makijaż w dniu ślubu musi być perfekcyjny, a estetyka mojej pracy nie pozwala mi ryzykować tym, na czym bardzo Wam zależy:) ) - Zapraszam do przeczytania - Makijaż Ślubny i próba - markowskamakeup.pl/artykuly/1002-makijaz-slubny-i-proba-markowska-make-up

3. Zabiegi kosmetyczne, hennę i stylizacje brwi wykonuje tylko w Salonie (szykuje dla Was małą niespodziankę <3)

4. Nie wykonuje henny oraz regulacji w dniu wykonywania makijażu (proponuje umawiać się 3 dni wcześniej) .

5. Zabiegi kosmetyczne przygotowujące Parę Młoda do Ślubu wykonuje odpowiednio wcześniej. Oferta zabiegow dostępna w zakładce na stronie.

6. Panie zapisane na makijaż, które pragną zadbać także o kondycje swojej skóry proszę dać znać odpowiednio wcześniej- niektórych zabiegów nie powinno się wykonywać blisko ważnych dla Was terminów.

7. Jeżeli zwalnia się miejsce makijażowe jestem w stanie przyjąć Panią na tzw „już” *

8. Osoba, która rezygnuje z wykonywania makijażu lub zabiegu Markowska Make Up, nie powiadamiając o tym – niestety nie zostanie już przyjęta przy innej okazji.

9. Kiedy wykonuje makijaż z dojazdem Proszę o zadbanie by pomieszczenie, w którym będziemy się malować było jasne lub doświetlone -zwiększy to komfort pracy. Jeśli to możliwe udostępnienie stolika na kosmetyki będzie dodatkowym plusem pracy.

10. Coraz częściej moje dni i godziny zapełniają plany, produkcje i sesje zdjęciowe. Dlatego na zabiegi kosmetyczne, makijaże, henny i stylizacje brwi zapraszam PN-PT od godz 16.00

11. Kalendarz na Zapisy Ślubne 2017 r oraz próby został utworzony w październiku 2016 r

12. W tym roku zostały otworzone Zapisy na makijaż w Wigilie w godz 10-14

13. Jeżeli nie odbieram telefonu, bardzo proszę o napisanie wiadomości SMS . Oddzwonię w wolnej chwili :)

14. Panie umówione na makijaż Proszę o peeling twarzy 1-2 dni przed data wykonywania makijażu bądź wcześniejszą informacje o chęci przygotowania twarzy przez Markowska Make Up. Pamiętajcie dobra baza w postaci pięknej skóry to +++ to lepszego efektu makijażu :)

15. Moje drogie zapisuje Was z lekkim zabezpieczeniem minutowym . Jeżeli spóźnienie na makijaż / zabieg wyniesie powyżej 15 min mam prawo odmówić wykonania usługi ( jeżeli zapisane są kolejne Panie )

16. Jeżeli przed makijażem wykonywana jest także fryzura proszę o umówienie się na nią odpowiednio wcześniej - najlepiej z zapasem by ze wszystkim zdążyć :)

Pozdrawiam Serdecznie,

Kasia

Makijaże, zabiegi kosmetyczne, Pruszków, Łomianki, Warszawa.