Markowska Make-up

Makijaż Ślubny i Próba z Markowska MakeUp

Moje Drogie Panny Młode Dzień Ślubu to zapewne jeden z ważniejszych dni w Waszym Życiu. Moim zadaniem jest zadbać, aby każda z Was błyszczała i wyglądała olśniewająco. Z tego powodu pogłębiam na bieżąco trendy makijażu ślubnego, staram się w okresie przedślubnym uczestniczyć w sympozjach i szkoleniach dotyczących tak ważnego i jedynego w Waszym życiu dnia. Oprócz dobrze dobranej fryzury i pięknej sukni należy pamiętać o precyzyjnym, trwałym i idealnym makijażu oraz odpowiedniej pielęgnacji skóry przed tak ważnym dniem oraz odpowiednim przygotowaniu.

Specjalizując się m.in. w makijażu ślubnym stawiam na precyzje, indywidualne preferencje klientki oraz trwałość - by przetrwał wielogodzinną zabawę i ogrom emocji.

Odpowiednio wcześniej umawiamy się na makijaż próbny, w czasie którego odpowiadam na wszystkie pytania dotyczące makijażu, efektu, o którym marzy młoda, dodatków i stylizacji oraz potrzeb skóry. Doradzam, dopasowuje i rozwijam wszelkie wątpliwości aby Panna Młoda czuła się wyjątkowo. Stworzyłam także serie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi oraz dekoltu by przygotowywać moje Panny Młode pod swoim czujnym okiem

1. Kalendarz zapisów na Makijaż Ślubny 2017r. zostanie otwarty dn. 20 października 2016r

2. Makijaże Próbne wykonuje najczęściej w Salonie. Najpóźniej 3 tyg przed planowanym terminem ślubu (mamy wtedy czas na zadbanie o kondycje Naszej skóry oraz wygląd brwi – wykonywane zabiegi znajdziesz tu) Makijaż próbny może trwać nawet 2,5 godziny

3. Makijaż Ślubny trwa ok 1,5 godziny

4. Nie wykonuje makijażu ślubnego bez próby – Makijaż w Dniu Ślubu musi być perfekcyjny w każdym calu. Moja estetyka pracy nie pozwala mi ryzykować tym, na czym tak bardzo Wam zależy. Należy pamiętać, że nawet sprawdzone kosmetyki mogą zareagować różnie z ph skóry. Dlatego wszystko należy sprawdzić by ewentualnie mieć czas na zmianę bądź dopasowanie czegoś odpowiedniejszego.

5. Jeśli Panna Młoda decyduje się na przedślubne zabiegi ustalamy harmonogram, w zależności od potrzeb by w Dniu Ślubu błyszczała a makijaż wyglądał olśniewająco, na odpowiednio przygotowanej twarzy a szyja oraz dekolt wyglądały idealnie.

6. Moje Panny Młode sesja narzeczeńska oraz poślubna -20%

7. Pan Młody odpowiednio wcześniej także może przybyć na przedślubny zabieg. Magia i technika zdjęć w dzisiejszych czasach działa cuda . Jednak warto namówić Młodego na przedślubny peeling kawitacyjny by jego skóra także nabrała blasku, szczególnie przy idealnej skórze Młodej. Namawiam także na małe korekty w dniu ślubu np. zredukowanie zmęczenia, nagłych defektów skórnych.

8. W dniu Ślubu dojeżdżam do klientki jeżeli odpowiednio wcześniej to ustalimy.

9. W dniu ślubu jest możliwe umalowanie osób dodatkowych.

10. Kiedy wykonuje makijaż z dojazdem Proszę o zadbanie by pomieszczenie, w którym będziemy się malować było jasne lub doświetlone -zwiększy to komfort pracy. Jeśli to możliwe udostępnienie stolika na kosmetyki będzie dodatkowym plusem pracy.

11. Pracuje na markach sprawdzonych ( m.in. Dior, Chanel, RBR, Kryolan, Zoeva, Mac, Loreal, MaxFactor, ABH, Clarins, Kanebo, Inglot, Kobo, MAP i inne)

12. W skład makijażu ślubnego wchodzi także stylizacja rzęs ( kępki)

13. Makijaż ślubny wykonywany jest na odpowiednio nawilżonej i zbilansowanej skórze z odpowiednio dobraną bazą oraz fixowaniem końcowym. W makijażu ślubnym posługuje się także światłocieniem podczas konturowania twarzy.

14. Makijaże Ślubne dnia następnego trzymają się równie dobrze jednak moim Młodym zalecam dnia następnego dla higieny i oddechu skóry odświeżyć podkład :)

15. W dniu wykonywania makijażu nie wykonuje już peelingów, henny oraz regulacji – umawiamy się na to odpowiednio wcześniej :)

16. Zabiegi kosmetyczne wykonujemy odpowiednio wcześniej. Ustalamy potrzeby skóry podczas makijaży próbnego.

17. Fryzurę wykonujemy najczęściej przed wykonywaniem makijażu. Jeżeli umawiamy się na fryzurę proszę o zapas minutowy - jeżeli coś się przedłuży mamy pewność, że ze wszystkim zdążymy.

18. Jeżeli nie wykonujemy zabiegów związanych z twarzą i brwiami. Bardzo proszę szczególnie przed makijażem w dniu ślubu wykonać peeling. Najlepiej min 2 razy w ostatnim tygodniu przed ślubem. Nie zapominajmy o podwójnym nawilżaniu twarz (rano-wieczór) - pamiętamy, że nawet skóra tłusta potrzebuje odpowiedniego nawilżenia. Jeżeli nie regulujemy brwi a lubicie Panie aby wyglądały estetycznie proszę w dzień makijażu ślubnego przybyć z wyregulowanymi brwiami :)

Makijaże, zabiegi kosmetyczne, Pruszków, Łomianki, Warszawa.