Markowska Make-up

Makijaż Ślubny

Ruszyły zapisy na Makijaż Ślubny 2017 !

Zapraszam przyszłe Panny Młode :)

Dzień Naszego Ślubu to zapewne jeden z ważniejszych dni w Naszym Życiu. Moim zadaniem jest zadbać, aby każda Panna Młoda błyszczała i wyglądała olśniewająco. Z tego powodu pogłębiam na bieżąco trendy makijażu ślubnego, staram się w okresie przedślubnym uczestniczyć w sympozjach i szkoleniach dotyczących tak ważnego i jedynego w Waszym życiu dnia. Oprócz dobrze dobranej fryzury i pięknej sukni należy pamiętać o precyzyjnym, trwałym i idealnym makijażu oraz odpowiedniej pielęgnacji skóry przed tak ważnym dniem.

Zapraszam do przeczytania :

* Makijaż Ślubny i próba z Markowska MakeUp markowskamakeup.pl/artykuly/1002-makijaz-slubny-i-proba-markowska-make-up

* Usprawniona Współpraca z Markowska MakeUp markowskamakeup.pl/artykuly/1001-usprawniona-wspolpraca-z-markowska-makeup

Specjalizując się m.in. w makijażu ślubnym stawiam na precyzje, indywidualne preferencje klientki oraz trwałość - by przetrwał wielogodzinną zabawę i ogrom emocji.

Odpowiednio wcześniej umawiamy się na makijaż próbny, w czasie którego odpowiadam na wszystkie pytania dotyczące makijażu, efektu, o którym marzy młoda, dodatków i stylizacji oraz potrzeb skóry. Doradzam, dopasowuje i rozwijam wszelkie wątpliwości aby Panna Młoda czuła się wyjątkowo. Stworzyłam także serie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi oraz dekoltu by przygotowywać moje Panny Młode pod swoim czujnym okiem

Tworzę także bazę osób/ firm, które mogą spełnić oczekiwania Pary Młodej w tak ważnym dniu (florystki, fotografowie, salony sukni ślubnych oraz projektanci, sale weselne) .

Zapraszam do artykułu

- Najczęściej zadawane pytania

- Makijaż Ślubny krok po kroku

- Pielęgnacja skóry przed Ślubem

Wykonuje Makijaż Ślubny oraz makijaż dodatkowych osób w dniu ślubu.


markowska-przygotowania-slubne
Makijaże, zabiegi kosmetyczne, Pruszków, Łomianki, Warszawa.